Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 SPS4HKW49E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,90 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 76 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 44 dB
- Ietilpība (komplekti): 10
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 SPS4HKW49E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 465,00€

Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
no 343,24€

Bosch Serie 4 SPV4HMX49E
no 467,65€

Bosch Serie 6 SPV6ZMX17E
no 628,02€

Gorenje GS541D10X
no 366,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Gorenje GS520E15W
no 279,52€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 779,10€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR63EX25KE
no 500,50€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Zmywarka Bosch SPS4HKW49E Duż000049

417,31€
417,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Balta stacionari Indaplovė Bosch SPS4HKW49E | Duż000049 | 4242005371242

417,55€
417,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Trauku mazgājamā mašīna Bosch SPS4HKW49E | Duż000049 | 4242005371242

479,85€
479,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zmywarka Bosch SPS 4HKW49E netnet Z064681 (4242005371242) ( JOINEDIT59619994 )

500,00€
500,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Balta stacionari Indaplovė Bosch SPS4HKW49E

520,98€
520,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1249381 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,90 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 76 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 44 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 10 |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu grozs |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P45 cm x A84,50 cm x D60 cm |
|---|---|
| Svars: | 39,70 kg |
| SPS4HKW49E |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 SPS4HKW49E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators























