Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 GIV11AFE0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 72 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Nē
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Energoefektivitātes klase: A++
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GIV11AFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 938,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 675,00€

Beko FSE1074N
no 290,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Hisense FV298N4AWC
no 655,00€

Bomann GS 7253
no 255,00€

Hisense FV191N4AW2
no 400,92€

Bomann GB 7236
no 150,00€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 6 GIV11AFE0 freezer Upright freezer Built-in 72 L E

446,56€
446,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GIV11AFE0 Freezer | GIV11AFE0 | 4242005126552 | HZBOSLZGIV11AFE

471,25€
471,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GIV11AFE0 Freezer ( GIV11AFE0 201084847 4242005126552 ) Vertikālā Saldētava

480,00€
480,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GIV11AFE0 ART#1482137

503,31€
503,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Saldētava GIV11AFE0 | GIV11AFE0 | 4242005126552 | HZBOSLZGIV11AFE

525,00€
525,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GIV11AFE0 71.2cm Iebūvējams! / 22913972

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iebūvējama saldētava Bosch Serie | 6, 71.2×55.8cm, flat hinge, GIV11AFE0

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GIV11AFE0 Iebūvējamā saldētava

546,52€
546,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GIV11AFE0 Iebūvējama Saldētava 71cm GIV11AFE0

549,50€
549,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GIV11AFE0 Iebūvējamā saldētava GIV11AFE0

560,56€
560,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 GIV11AFE0 freezer Upright freezer Built-in 72 L E

575,08€
580,07€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch sadzīves tehnika Mini Saldētava Iebūvējamā Bosch GIV11AFE0 Vertikālā Balta

601,98€
601,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GIV11AFE0

682,00€
682,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Bosch Saldētava GIV11AFE0 BO010256

528,51€
528,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 167 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 72 l |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 36 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 8 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 21 h |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,8 cm x A71,2 cm x D54,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 35,86 kg |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GIV11AFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic































