Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 GSN58AWCV
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 366 l
- Salona apgaismojums: Jā
- Bez sala - Automātika: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Enerģijas patēriņš (jauns): 178 kWh/gadā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GSN58AWCV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 GSN51AWCV
no 820,00€

Gorenje F492PW
no 160,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 685,00€

Beko FSE1074N
no 275,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Hisense FV298N4AWC
no 771,14€

Bomann GS 7253
no 265,00€

Hisense FV191N4AW2
no 335,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Freezer GSN58AWCV Series 6 C ( GSN58AWCV ) Horizontālā saldētava

950,00€
950,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSN58AWCV Serie 6 Freistehender Gefrierschrank | GSN58AWCV | 4242005270514

987,65€
987,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSN58AWCV saldētava GSN58AWCV

1 021,99€
1 021,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSN58AWCV saldētava

1 051,99€
1 051,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Šaldiklis Bosch GSN58AWCV

1 099,41€
1 099,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GSN58AWCV GSN58AWCV

1 202,43€
1 202,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Šaldiklis Bosch GSN58AWCV | GSN58AWCV | 4242005270514

1 218,50€
1 218,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch, Serie 6, 366 L, 191 cm, white - Freezer GSN58AWCV

1 225,40€
1 225,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie | 6 GSN58AWCV Fryser Stående fryser Hvid

1 342,99€
1 347,98€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 178 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 366 l |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 26 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 13 h |
| Izmēri: | P70 cm x A191 cm x D78 cm |
|---|---|
| Svars: | 107,64 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GSN58AWCV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenGolf 6 1.6Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators




























