Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 GIV11ADC0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 70 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Nē
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Energoefektivitātes klase: A+++
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 GSN54AWCV
no 855,68€

Bosch Serie 2 GTV15NWEB
no 362,29€

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 887,79€

Bosch Serie 6 GIV11AFE0
no 445,52€

Beko FSE1074N
no 274,79€

Bomann GS 7253
no 258,88€

Bomann GS 7340
no 282,20€

Bomann GB 7236
no 150,00€

Siemens iQ500 GS54NAWCV
no 872,08€

Hisense FV298N4AWC
no 644,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH GIV11ADC0

556,60€
556,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 105 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 70 l |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 37 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 21 h |
|---|---|
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Izmēri: | P55,80 cm x A71,20 cm x D54,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 33,34 kg |
| Pilnībā integrējams |
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE suņu barībaGolf 6 1.6Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators




















