Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KGE49AWCA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 163 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 302 l
- Saldētavas tilpums: 117 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KGE49AWCA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH KGE49AWCA

769,00€
769,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGE49AWCA 201cm No Frost / 2291749

800,00€
800,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGE49AWCA ledusskapis KGE49AWCA

847,60€
847,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GROUP Bosch Serie | 6 KGE49AWCA Køleskab/fryser Bund-fryser Hvid

1 164,53€
1 169,52€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260379 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A+++ |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 163 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 6,50 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 20 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Skārienvadība: | Jā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Mitruma regulēšana: | Jā |
| Kondensāta novadīšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| WLAN: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 302 l |
| Saldētavas tilpums: | 117 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Nē |
| Pudeļu apgāšanās aizsardzība: | Jā |
| Izmēri: | P70 cm x A201 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 83,90 kg |
| KGE49AWCA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KGE49AWCA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic























