Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 CEG732XB1
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Integrējams
- Cepeškrāsns tilpums: 36 l
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Jauda: 1.000 W
- Grila jauda: 1.900 W
- Programmu skaits: 10
- Gatavošanas programmu skaits: 4
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 CEG732XB1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 BEL554MS0
no 343,24€

AEG TMS5G25IEM
no 355,87€

Medion MD 15501
no 145,00€

Hisense H23MOBS5HG4
no 108,20€

LG MH6535NBS
no 197,63€

Siemens iQ700 CE732GXB1
no 1 340,00€

Samsung MC28H5015
no 135,00€

Caso MG20 Ecostyle
no 135,24€

Cecotec Proclean 3110 Retro
no 70,19€

Panasonic NN-CS88LBEPG
no 545,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kuchenka mikrofalowa Bosch CEG732XB CEG732XB1

1 008,72€
1 008,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kuchenka mikrofalowa Bosch CEG732XB CEG732XB1 (4242005322718) ( JOINEDIT72415978 )

1 050,00€
1 050,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch CEG732XB1 Iebūvējama mikroviļņu krāsns CEG732XB1

1 060,99€
1 060,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Kuchenka mikrofalowa Bosch CEG732XB CEG732XB1

1 074,23€
1 074,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 36 l |
| Programmu skaits: | 10 |
|---|---|
| Gatavošanas programmu skaits: | 4 |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas programmu skaits: | 3 |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Bērnu drošība: | Nē |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Izmēri: | P59,40 cm x A45,50 cm x D56,40 cm |
|---|---|
| Svars: | 26,40 kg |
| Integrējams |
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
|---|---|
| Jauda: | 1.000 W |
| Grila jauda: | 1.900 W |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 CEG732XB1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis























