Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 BF722R1B1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Integrējams
- Cepeškrāsns tilpums: 21 l
- Jauda: 900 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Durvju eņģes puse: Pa labi
- Programmu skaits: 7
- Gatavošanas programmu skaits: 4
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 BF722R1B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 320,00€

Siemens iQ700 BF722L1B1
no 614,75€

Siemens iQ300 BF523LMB3
no 251,75€

Siemens iQ300 FF023LMB2
no 115,00€

Bosch Serie 8 BFL7221B1
no 571,64€

Medion MD 15644
no 78,25€

Hisense H20MOBP1HI
no 80,27€

Sharp YC-MS02E-S
no 83,00€

Bosch Serie 6 BFL524MS0
no 254,00€

Sharp R-242
no 85,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens BF722R1B1 microwave Black Solo microwave Built-in 21 L 900 W | BF722R1B1 | 4242003906521 | AGDSIMKMZ0030

614,75€
614,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens BF722R1B1 microwave Black Solo microwave Built-in 21 L 900 W | BF722R1B1 | 4242003906521 | AGDSIMKMZ0030

616,55€
616,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Mikrobangė SIEMENS BF722R1B1

638,70€
638,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mikroviļņu krāsns Siemens Mikrobangė SIEMENS BF722R1B1 | BF722R1B1 | 4242003906521 | AGDSIMKMZ0030

649,30€
649,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens BF722R1B1 microwave Black Solo microwave Built-in 21 L 900 W | BF722R1B1 | 4242003906521 | AGDSIMKMZ0030

657,33€
657,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens BF722R1B1 microwave Black Solo microwave Built-in 21 L 900 W BF722R1B1

691,50€
691,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens BF722R1B1 microwave Black Solo microwave Built-in 21 L 900 W

712,51€
717,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens BF722R1B1 microwave Black Solo microwave Built-in 21 L 900 W

883,20€
885,70€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| 21 l |
| Pa labi |
| Programmu skaits: | 7 |
|---|---|
| Gatavošanas programmu skaits: | 4 |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas programmu skaits: | 3 |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Izmēri: | P59,40 cm x A38,20 cm x D31,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 15,60 kg |
| Integrējams |
| Jauda: | 900 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 BF722R1B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0


















