Ilustrācija var atšķirties
Bosch Unlimited Serie 6 BCS611AM
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Rokas putekļsūcējs
- Strāvas padeve: Akumulators
- Savākšanas tilpums: 0,30 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla
- Bez maisiņa: Jā
- Nominālais spriegums: 18 V
- Akumulatora darbības laiks: 30 min
- Uzlādes laiks: 4 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Unlimited Serie 6 BCS611AM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 230,00€

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 378,80€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 335,20€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 310,65€

Levoit LVAC 200
no 137,10€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 236,30€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch BCS611AM | BCS611AM | 4242005182169

241,70€
241,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz pionowy Bosch BCS611AM | BCS611AM | 4242005182169

241,80€
241,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz pionowy Bosch BCS611AM BCS611AM

257,22€
257,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vertikālais putekļsūcējs Bosch BCS611AM | BCS611AM | 4242005182169

261,55€
261,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Odkurzacz pionowy Bosch BCS611AM

402,12€
402,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P20 cm x A122 cm x D26,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,30 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Akumulatora darbības laiks: | 30 min |
| Uzlādes laiks: | 4 h |
| Savākšanas tilpums: | 0,30 l |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Unlimited Serie 6 BCS611AM
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch UrbjmašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBosch Veļas MašīnasBosch Veļas ŽāvētājsBosch Virtuves KombainsBosch ZobenzāģisBosch zāles pļāvējs robotsBrabantia Veļas ŽāvētājsBravia XRBrunox PretkorozijaBosch Unlimited 8Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators

























