Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 BGC41LSIL
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļusūcējs
- Jauda: 600 W
- Savākšanas tilpums: 2,40 l
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Putekļu filtra veids: HEPA
- Bez maisiņa: Jā
- Skaņas spiediens: 69 dB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 BGC41LSIL
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 BGC41XHYG
no 225,00€

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 372,99€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 160,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 311,90€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€

Philips 9000 series XB9154
no 344,81€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 6 BGC41LSIL Staubsauger 600 W Zylinder-Vakuum Trocken Beutellos (BGC41LSIL)

271,97€
276,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P32,40 cm x A26,70 cm x D47,40 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,60 kg |
| Putekļu filtra veids: | HEPA |
|---|---|
| Bez maisiņa: | Jā |
| Jauda: | 600 W |
| Savākšanas tilpums: | 2,40 l |
| Skaņas spiediens: | 69 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Auduma šļūtene: | Nē |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 BGC41LSIL
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




















