Ilustrācija var atšķirties
Bosch Hausgeräte Serie 4 SBH4HVX14E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 75 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 46 dB
- Ietilpība (komplekti): 14
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch Hausgeräte Serie 4 SBH4HVX14E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 550,00€

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 999,00€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 775,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 610,74€

Siemens iQ300 SN53ES22CE
no 787,23€

Siemens iQ300 SN63EX04TE
no 570,00€

Siemens iQ300 SN43ES04TE
no 550,00€

Siemens iQ500 SN95EX12CE
no 839,60€

Neff N 50 S255ECX15E
no 720,00€

Siemens iQ500 SN65EX12CE
no 725,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch SBH4HVX14E Serie 4 integroitava astianpesukone XXL SBH4HVX14E (4242005534746) ( JOINEDIT85056681 )

665,00€
665,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SBH4HVX14E iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna

775,99€
775,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2 241 869 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 75 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 46 dB |
| Programmas: | 6x |
|---|---|
| Ietilpība (komplekti): | 14 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Nē |
| WLAN: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A86,5 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 35 kg |
| SBH4HVX14E |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch Hausgeräte Serie 4 SBH4HVX14E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Isio 3Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KrūmgriezisBosch Pfs 3000-2Bosch Tvaika NosūcējiBraun Silk Expert Pro 5Bosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















