Bosch AdvancedDrill 18 (06039B5006)
Ražotājs: Bosch
- Urbjmašīna
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.250 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Mīksts griezes moments: 24 Nm
- Griezes moments cietā: 32 Nm
- Skrūves diametrs: Ø 10 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 35 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch AdvancedDrill 18 (06039B5006)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 303,95€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 517,50€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch AdvancedDrill 18 V 2 x akumulators 2.5 Ah (06039B5006) | 06039B5006 | 4053423224771

151,70€
151,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Drill AdvancedDrill 18 (green/black 2x Li-Ion battery 2.5Ah case) ( 06039B5006 0.603.9B5.006 4053423224771 )

155,00€
155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Drill AdvancedDrill 18 (green/black, 2x Li-Ion battery 2.5Ah, case) 06039B5006

174,80€
174,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Bohrschrauber AdvancedDrill 18 (grün/schwarz, 2x Li-Ionen Akku 2,5Ah, Koffer, POWER FOR ALL ALLIANCE) 06039B5006

192,22€
197,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch AdvancedDrill 18; 18 V; 2x2,5 Ah akum. 06039B5006

239,58€
239,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2,50 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.250 apgr./min |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Mīksts griezes moments: | 24 Nm |
| Griezes moments cietā: | 32 Nm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch AdvancedDrill 18 (06039B5006)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch AdvancedhedgecutBosch Akumulatora UrbjmašīnaBosch akumulatora zāles pļāvējsBosch Akumulatora ZāģisBosch Akumulatora Ķēdes ZāģisBosch Easyaquatak 120Bosch Gex 125Bosch SiltumsūknisAdvancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28























