Bosch AHS 50-20 LI (0600849F02)
Ražotājs: Bosch
- Dzīvžoga šķēres
- Griešanas garums: 50,00 cm
- Nažu attālums: 20,00 mm
- Gājienu skaits tukšgaitā: 2 600 1/min
- Nominālais spriegums: 18,00 V
- Darbības troksnis: 91,00 dB
- Naža garums: 50,00 cm
- Pretbloķēšanas sistēma: Jā
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DUH523RF
no 205,00€

Makita DUN461WZ
no 141,98€

Einhell GE-CH 18/60 Li (4326431)
no 141,76€

Makita DUN500WZ
no 334,90€

Einhell Arcurra (3410920)
no 76,20€

Einhell GC-HH 5056 (3403870)
no 85,70€

Metabo HS8755 (608755000)
no 266,98€

Einhell GC-EH 6055/1
no 64,70€

Einhell GE-CH 36/65 Li-Solo (3410960)
no 144,77€

Gardena ComfortCut 50/18V P4A (14730-20)
no 145,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch akumulatora dzīvžoga šķēres AHS 50-20 Li SOLO (bez akum.), 0600849F02

151,55€
151,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Griešanas garums: | 50,00 cm |
|---|---|
| Nažu attālums: | 20,00 mm |
| Gājienu skaits tukšgaitā: | 2 600 1/min |
| Nominālais spriegums: | 18,00 V |
| Darbības troksnis: | 91,00 dB |
| Pretbloķēšanas sistēma: | Jā |
|---|---|
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Uzlādes kontroles indikators: | Jā |
| Svars: | 2,50 kg |
|---|
| Naža garums: | 50,00 cm |
|---|
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Akumulatora UrbjmašīnaBosch akumulatora zāles pļāvējsBosch Akumulatora ZāģisBosch Akumulatora Ķēdes ZāģisBosch Akumulatori 12VBosch Akumulatori 18VBosch Arm 37Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch GludeklisBosch Tassimo Kafijas AutomātsLi Ion 26650li ion 18650Li Ion Aa21700 Li Ionli ion battery 18650Ge-Ct 18 LiLi Ion 20VOlympus Li 42B9V Li IonBosch tējkanna




















