Bosch EasyDrill 1200 (06039A210A)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.650 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 11 Nm
- Griezes moments cietā: 20 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill 1200 (06039A210A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DHP453Z
no 59,98€

Makita DFR550Z
no 204,45€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Easy Drill 1200 Skrūvgriezis 12V(10.8V) 06039A210A

104,70€
104,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
|---|---|
| Uzlādes laiks: | 90 min |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns |
| Izmēri: | P29,20 cm x A10,40 cm x D34 cm |
|---|---|
| Svars: | 1 kg |
| Skrūves diametrs: | Ø 6 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 20 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 6 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0,80 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.650 apgr./min |
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 11 Nm |
| Griezes moments cietā: | 20 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill 1200 (06039A210A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch FleksisBosch Galda ZāģisBosch Gam 220Bosch Gas 35 L SfcBosch Gks 190Bosch KrūmgriezisBosch Virtuves KombainsAMD 1200Ryzen 3 1200R3 1200i7 1200AMD Ryzen 1200Tplink Ac1200Intel Xeon LGA 1200Monitor 1920x1200DDR4 1200 MHzAMD Ryzen 5 1200











