Bosch GDS 18V-1000 C (06019J8000)
Ražotājs: Bosch
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 800 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 3
- Griezes moments cietā: 1.000 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Sitienu skaits min.: 1.600 1/min
- Maks. triecienu skaits: 2.600 1/min
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDS 18V-1000 C (06019J8000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,90€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Professional GDS 18V-1000 C 06019J8000 Akku-Drehschlagschrauber 18 V Li-Ion ohne Akku (06019J8000)

403,79€
408,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Trieciena skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Jostas klipsis |
| Izmēri: | P8,60 cm x A24 cm x D22,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,90 kg |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 13 mm |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 800 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 3 |
| Griezes moments cietā: | 1.000 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Sitienu skaits min.: | 1.600 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 2.600 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDS 18V-1000 C (06019J8000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Kafijas AutomātsBosch Sadzīves TehnikaBrand Workout ClothesBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















