Bosch GKS 85 (060157A000)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Jauda: 2.200 W
- Apgriezienu skaits: 5.000 apgr./min
- Zāģa asmens urbums: 30 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 235 mm
- Vārpstas fiksācija: Jā
- Putekļu nosūkšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 85 (060157A000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€

Einhell TE-CC 250 UF (4340539)
no 445,05€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Elektriskais ripzāģis Bosch GKS 85, 235 mm, 2200 W + koka disks | 3165140401906

309,98€
309,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
BOSCH Hand-held circular saw GKS 85 Professional blue black 2200 watts 0.601.57A.000

372,67€
377,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Circular Saw GKS 85 blue 060157A000

378,10€
378,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Mīksts starts: | Jā |
| Svars: | 7,50 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 2.200 W |
| Apgriezienu skaits: | 5.000 apgr./min |
| Zāģa asmens urbums: | 30 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 235 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 85 (060157A000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












