Bosch GSR 12V-15 FC Professional (06019F6006)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 30 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 21
- Nominālais spriegums: 12 V
- Skrūves diametrs: Ø 7 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-15 FC Professional (06019F6006)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Bosch PSR Select (0603977021)
no 62,61€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 171,95€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch MP GSR 12V-15FC AkkuBohrschr2x2.0 Koffer (06019F6006)

278,06€
283,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Piederumi: | Lādētājs |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 7 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 19 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.300 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 30 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 21 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GSR 12V-15 FC Professional (06019F6006)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBosch TosterisBraun Multiquick 9Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Fc 40Karcher Fc 5Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupGsr 12V 35Ea sports fc 24Lexar Professional 64GB










