Bosch GST 150 BCE (0601513000)
Ražotājs: Bosch
- Rokas zāģis
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Komplekts sastāv no: Zāģa asmens, skaidu aizsargs, putekļu nosūcēja komplekts, slīdējslānis
- Jauda: 780 W
- Strāvas padeve: Tīkls
- Nominālais spriegums: 230 V
- Gājiena garums: 26 mm
- Gājienu skaits: 500 gāj./min - 3.100 g/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 150 BCE (0601513000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,10€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,35€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,40€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Wyrzynarka Bosch GST 150 BCE 780 W B 601513000

209,32€
209,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 150 BCE 780 W | B 601513000 | 3165140463560

209,95€
209,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wyrzynarka Bosch GST 150 BCE 780 W | B 601513000 | 3165140463560

210,05€
210,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skaļā zāģmašīna Bosch GST 150 BCE 780 W | B 601513000 | 3165140463560

216,70€
216,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskais finierzāģis Bosch GST 150 BCE, 780 W + čemodāns | 3165140463560

224,87€
224,87€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Wyrzynarka GST 150 BCE 780W BOSCH ( 0601513000 0.601.513.000 0001-00018-55320 3165140463560 B 601513000 ) Elektriskais zāģis

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 150 BCE Figūrzāģis 0601513000

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 150 BCE power jigsaw 780 W 2.7 kg 0601513000

233,82€
238,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch zāģis GST 150 BCE 0601513000

234,14€
234,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GST 150 BCE Figūrzāģis Bosch (0601513000) | 0601513000 | 3165140463560 | WLONONWCREEW5

238,66€
238,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Elektriskais Figūrzāģis Bosch GST 150 BCE 780W (0601513000)

244,98€
244,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Figūrzāģis GST 150 BCE 780W, BOSCH 0601513000

245,00€
245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 150 BCE power jigsaw 780 W 2.7 kg 0601513000

317,46€
319,96€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Prožektors: | Nē |
|---|---|
| Ieslēdzams svārstību gājiens: | Jā |
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Piederumi: | Zāģa asmens |
| Griešanas dziļums kokā: | 150 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 10 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 20 mm |
| Griešanas leņķa iestatījums: | L 45°, R 45° |
|---|---|
| Šūpošanās diapazons: | 45° |
| Svars: | 2,70 kg |
|---|
| Zāģa asmens, skaidu aizsargs, putekļu nosūcēja komplekts, slīdējslānis |
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 780 W |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Gājiena garums: | 26 mm |
| Gājienu skaits: | 500 gāj./min - 3.100 g/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 150 BCE (0601513000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Isio 3Bosch Mikroviļņu KrāsnsBosch TosterisBraun Series 3150 VentilatorsBauroc Element 150150 70 18150 70 17Dove Spray 150mlB150M HDVVanna 150X70Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch Cepeškrāsns
































