Bosch GST 90 BE (060158F001)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Svārstību gājiena figūrzāģis
- Jauda: 650 W
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 3.100 apgr./min
- Gājiena garums: 26 mm
- Griešanas dziļums kokā: 90 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 10 mm
- Griešanas dziļums alumīnijā: 20 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 90 BE (060158F001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,20€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,35€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,40€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GST 90 BE ( 060158F001 0001-00018-56259 3165140602846 ) Elektriskais zāģis

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 90 BE Professional power jigsaw 3100 spm 650 W 2.6 kg | 060158F001 | 3165140602846 | WLONONWCREFLO

151,65€
151,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Wyrzynarka Bosch GST 90 BE 650 W 060158F001

151,82€
151,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 90 BE 650 W | 060158F001 | 3165140602846

152,25€
152,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch GST 90 BE 650 Watt Jigsaw. Figūrzāģis 060158F001

152,59€
152,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH. JIGSAW 650W GST 90 BE 060158F001

153,14€
158,13€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Skaļā zāģa Bosch GST 90 BE 650 W | 060158F001 | 3165140602846

158,05€
158,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wyrzynarka Bosch GST 90 BE 650 W 060158F001

166,90€
166,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskā figūrzāģe Bosch GST 90 BE Professional (060158F001) | 3165140602846

168,11€
168,11€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Wyrzynarka Bosch GST 90 BE 650 W 060158F001

173,76€
173,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GST 90 BE Professional power jigsaw 3100 spm 650 W 2.6 kg 060158F001

203,05€
205,55€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|
| Griešanas dziļums kokā: | 90 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 10 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 20 mm |
| Svars: | 2,30 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Svārstību gājiena figūrzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 650 W |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 3.100 apgr./min |
| Gājiena garums: | 26 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GST 90 BE (060158F001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























