Bosch IXO V Basic (06039A8020)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 215 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 3 Nm
- Griezes moments cietā: 4,50 Nm
- Nominālais spriegums: 3,60 V
- Skrūves diametrs: Ø 5 mm
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 1,50 Ah
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch IXO V Basic (06039A8020)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH Li IXO V Skrūvgriezis 3.6V 06039A8020

77,60€
77,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Svars: | 300 g |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 5 mm |
|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 215 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 3 Nm |
| Griezes moments cietā: | 4,50 Nm |
| Nominālais spriegums: | 3,60 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch IXO V Basic (06039A8020)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KombainsBosch KrūmgriezisBosch Krūmu ŠķēresBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Mikroviļņu KrāsnsBosch Rotak 32Bosch UrbjmašīnaBravia XR 55Bosch 12VXiaomi Basic 2Metabo Powermaxx BasicBosch Akumulatori 12VBosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch 10.8 VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90




















