Ilustrācija var atšķirties
Dell C2722DE
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 6 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 23 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell C2722DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell preowned Dell C2722DE 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skarm Grade A NP/C2722DE/A (5711802736220) ( JOINEDIT80662628 ) monitors

240,00€
240,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 394149 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 23 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,20 cm x A44,60 cm x D23 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 9,21 kg |
| C2722DE |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 6 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.0, USB-A, USB-B, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell C2722DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























