Ilustrācija var atšķirties
Dell E2420HS
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 23,80
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 12 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
Dell E2420HS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€

LG 27TQ615S-PZ
no 146,49€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DELL E Series E2420HS LED display 61 cm (24 ) 1920 x 1080 Pixel Full HD LCD Schwarz [Energieklasse C] (E2420HS)

232,93€
237,92€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | C (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 12 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P55,10 cm x A48,90 cm x D18,70 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 4,80 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 60,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23,80 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, DisplayPort |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
Dell E2420HS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























