Ilustrācija var atšķirties
Dell E2720H
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 18 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell E2720H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U3225QE
no 777,15€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 112,95€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€

LG 27TQ615S-PZ
no 150,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell E2720H - LED-Monitor - 68,6 cm (27) (27 sichtbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - VGA, DisplayPort - mit 3 Jahre Advanced Exchange-Service (DELL-E2720H)

163,03€
168,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Dell E2720H 27 IPS FHD 1920 x 1080 16:9 8 ms 300 cd/m² Black Warranty 60 month(s) 2000001108345 ( 210 ATZM_5Y DELL-E2720H ) monitors 210-ATZM_5Y

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell E2720H 27" IPS 16:9 DP 210-ATZM_5Y monitors DELL-E2720H

180,59€
180,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | E2720H |
|---|---|
| EPREL: | 344901 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 18 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P62 cm x A45,80 cm x D17,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,50 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 300 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, DisplayPort |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell E2720H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























