Ilustrācija var atšķirties
Dell P2223HC
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 21,50
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 12 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell P2223HC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell 21.5" P2223HC Melns
21.5" P2223HC Melns

194,40€
194,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1039874 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | D (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 12 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 118 W, Gaidīšanas režīmā 0,30 W |
| Izmēri ar statīvu: | P48,73 cm x A48,20 cm x D17,60 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 4,97 kg |
| P2223HC |
| Ekrāna diagonāle: | 54,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 21,50 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | DisplayPort, DisplayPort caur USB, HDMI ieeja, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell P2223HC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























