Ilustrācija var atšķirties
Dell P2421D
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 23,80
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 17 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell P2421D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell 24" P2421D Melns
24" P2421D Melns

288,00€
288,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 17 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P53,80 cm x A35,60 cm x D16,60 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,36 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 60,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23,80 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 300 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI ieeja, USB 2.0, USB 3.0 |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell P2421D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























