Ilustrācija var atšķirties
Dell P3222QE
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 31,50
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 28 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell P3222QE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 417,20€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 341,49€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€

Dell UltraSharp U3225QE
no 799,44€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

LG 24BA550-B
no 103,87€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell P3222QE - LED-Skærm 32 IPS 8ms;5

493,19€
498,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Dell 31.5" P3222QE Sudrabs
31.5" P3222QE Sudrabs

702,00€
702,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 557066 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 28 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P71,20 cm x A46,80 cm x D23,30 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 10 kg |
| P3222QE |
| Ekrāna diagonāle: | 80 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 31,50 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.0, USB-A, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell P3222QE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























