Ilustrācija var atšķirties
Dell SE2722H
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 4 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 16 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell SE2722H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell DEMO Dell SE2722H skærm - LED bagly DELL-SE2722H-DEMO

118,68€
123,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 471652 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 16 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P62,30 cm x A45,90 cm x D19,90 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 4,63 kg |
| SE2722H |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 4 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Nē |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, HDMI ieeja |
| USB-HUB: | Nē |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| AMD FreeSync Premium: | Nē |
| AMD FreeSync Premium Pro: | Nē |
| Nvidia G-Sync: | Nē |
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Augstuma regulēšana: | Nē |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Nē |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell SE2722H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























