Ilustrācija var atšķirties
Delock WLAN kontaktligzdas slēdzis MQTT ar enerģijas uzraudzību (11827)
Ražotājs: Delock
Ilustrācija var atšķirties
- Viedā kontaktligzda
- Lietošana: Vadība
- Vadāms ar: Amazon Alexa
- Bezvadu standarts: WLAN
- WLAN frekvence: 2,4 GHz
- Strāvas patēriņa mērīšana, tīmekļa saskarne, MQTT, taimeru vadība
- Jauda: 3.680 W
- Atbalstītie WLAN standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delock WLAN kontaktligzdas slēdzis MQTT ar enerģijas uzraudzību (11827)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Delock
Populāri produkti

Delock WLAN kontaktligzda (11826)
no 18,15€

Shelly Pro 3EM
no 75,10€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,95€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 121,28€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
DeLOCK 11827 socket-outlet CEE 7/3 White ( DE 11827 4043619118274 ) DE-11827

19,80€
19,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Delock WLAN Steckdosen Schalter MQTT mit Energieüberwachung PWZ-110101

21,10€
26,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Delock WLAN Power Socket Switch MQTT with energy monitoring | 11827 | 4043619118274 | 11827

27,35€
27,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELOCK WLAN Steckdosenschalter MQTT Energieüberwachung | 11827 | 4043619118274 | 85365080

32,30€
32,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeLOCK WLAN socket MQTT, switch socket (white, with energy monitoring) 11827

33,50€
33,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Delock WLAN Power Socket Switch MQTT with energy monitoring 11827

39,62€
39,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A50 mm x P50 mm x G82 mm |
|---|---|
| Svars: | 86 g |
| Bluetooth: | Nē |
|---|
| Lietošana: | Vadība |
|---|---|
| Vadāms ar: | Amazon Alexa |
| Bezvadu standarts: | WLAN |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz |
| Strāvas patēriņa mērīšana, tīmekļa saskarne, MQTT, taimeru vadība | |
| Jauda: | 3.680 W |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Integrētā kontaktligzda: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delock WLAN kontaktligzdas slēdzis MQTT ar enerģijas uzraudzību (11827)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Delock
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Delonghi atkaļķošanaDelonghi Coffee MachineDelonghi De LonghiDelonghi DedicaDelonghi DinamicDelonghi Ecam ElettaDelonghi kafijas automāta atkaļķošanaDelta Plus ZābakiDeo VichyDewalt Dcs 391Enerģijas FitnesaWLAN ModemsElektrības KontaktligzdasSlēdži Un KontaktligzdasSonoff SlēdzisDimmējams SlēdzisDimmer SlēdzisElektrības SlēdzisKrēslas SlēdzisSensora Slēdzis




























