Ilustrācija var atšķirties
Delonghi Dinamica ECAM 350.55
Ražotājs: Delonghi
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.450 W
- Tilpums litros: 1,80 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delonghi Dinamica ECAM 350.55
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Delonghi
Populāri produkti

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 298,65€

Philips 5400 Series EP5441
no 485,09€

Philips Series 2200 EP2220
no 223,35€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 567,80€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Krups EVIDENCE EA89
no 390,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Nivona Nivo 9101
no 1 459,99€

Bosch Serie 8 CTL7181B0
no 1 580,75€

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 641,76€
31 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DeLonghi DINAMICA ECAM 350.55.B Espresso machine Fully-auto

760,66€
763,16€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
|---|---|
| Pasīvi apsildāma tasīšu novietošanas virsma: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Aromāta izvēles slēdzis: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Izmēri: | P23,60 cm x A34,80 cm x D42,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 9,50 kg |
| Tilpums litros: | 1,80 l |
|---|---|
| Iepriekšējas uzvārīšanas sistēma: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 300 g |
| Jauda: | 1.450 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delonghi Dinamica ECAM 350.55
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Delonghi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Delonghi kafijas aparātsDelonghi kafijas automāta atkaļķošanaDelonghi Magnifica EvoDemon SlayerDeodorant NikeDewalt LukturisDelonghi Ecam ElettaMagnifica Evo EcamDelonghi tējkannaDelonghi atkaļķošanaDelonghi kapsulasDelonghi MagnificaDelonghi MagnificasDelonghi DedicaDelonghi DinamicDelonghi ūdens filtrs




















