Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 CT718L1B0
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1 500 W
- Tilpums litros: 2,4 l
- Sūkņa spiediens: 19 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 CT718L1B0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens EQ.900 TQ903R03
no 1 157,50€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,81€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L | CT718L1B0 | 4242003895580 | AGDSIMEXZ0005

1 609,20€
1 609,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L

1 641,76€
1 641,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens CT718L1B0 iQ700 Einbau-Kaffeevollautomat Black | CT718L1B0 | 4242003895580 | AGDSIMEXZ0005

1 653,25€
1 653,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L | CT718L1B0 | 4242003895580 | AGDSIMEXZ0005

1 708,89€
1 708,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L CT718L1B0

1 755,70€
1 755,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L 1405EE13BDAC61047F96452887718698BB71B7EB

1 764,70€
1 764,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kavos aparatas SIEMENS CT718L1B0 ( CT718L1B0 4242003895580 ) Kafijas automāts

1 780,00€
1 780,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L

1 858,16€
1 863,15€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Coffee machine SIEMENS CT718L1B0 CT718L1B0

1 980,71€
1 980,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L

2 318,76€
2 321,26€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Siemens CT718L1B0

2 331,00€
2 331,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
|---|---|
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Aromāta izvēles slēdzis: | Jā |
| Papildu nodalījums 2. maltajai kafijas šķirnei: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Piena tvertnes tilpums: | 0,7 l |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Izņemams kafijas biezumu trauks: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Kontrollindikators: | Filtra maiņa, Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P59,4 cm x A45,5 cm x D38,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 19 kg |
| Tilpums litros: | 2,4 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Atmiņas funkcija: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 19 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 500 g |
| Jauda: | 1 500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 CT718L1B0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0































