Ilustrācija var atšķirties
Gardena Akumulatora lietus mucas sūknis 2000/2 18V P4A komplekts (14602-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūknēšanas spiediens: 2 bar
- Maks. iegremdēšanas dziļums: 1,80 m
- Maks. sūknēšanas augstums: 20 m
- Plūsmas ātrums: 2.000 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
- Piemērots šļūteņu izmēriem: 19 mm (3/4")
- Kabeļa garums: 2 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Akumulatora lietus mucas sūknis 2000/2 18V P4A komplekts (14602-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 345,00€

Gardena Comfort 4000/5E (1758-20)
no 285,60€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 190,00€

Grundfos SCALA1 5-55
no 451,95€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 218,44€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 148,20€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena Bezvada lietus ūdens sūknis tīram ūdenim 2000/2; 18V; P4A. Akumulatora + lādētāja komplekts 14602-20

123,80€
123,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena 14602-20. Vorgesehene Verwendung: Garten, Produktfarbe: Schwarz, Blau, Orange. Maximaler Betriebsdruck: 2 bar, Max. Förderhöhe: 20 m, Maximale Fördermenge: 2000 l/h. Energiequelle: Akku. Kabellänge: 2 m (14602-20)

138,74€
143,73€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena battery rain barrel pump 2000/2 18V P4A - 14602-20 ( 14602 20 4078500054119 )

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena 2000/2 18V P4A Set Battery Rainwater Tank Pump 14602-20

153,20€
153,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Gardena battery rain barrel pump 2000/ 2 18V P4A - 14602-20 Ūdens sūknis 14602-20

154,99€
154,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GARDENA 2000/2 18V P4A akumuliatorinis lietaus vandens siurblys su akumuliatoriumi 57834

198,53€
198,53€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Sūknēšanas spiediens: | 2 bar |
|---|---|
| Maks. iegremdēšanas dziļums: | 1,80 m |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 20 m |
| Plūsmas ātrums: | 2.000 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Piemērots šļūteņu izmēriem: | 19 mm (3/4") |
| Kabeļa garums: | 2 m |
| Izmēri: | P14 cm x A60 cm x D14 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,60 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Akumulatora lietus mucas sūknis 2000/2 18V P4A komplekts (14602-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Gardena
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gardena Dārza ŠķēresGardena Sileno MinimoGardena zāles pļāvēji robotiGarderobe RotGarmin Dash CamGarmin Venu 2Geforce 1050 Tigardena ūdens sūknisAkumulatora Urbjmašīna 18VMakita Akumulatora Urbjmašīna 18Vakumulatora ūdens sūknisOzola MucasMetabo 18VGardena SmidzinātājsGardena RobotsMakita Skrūvgriezis 18VDedra Akumulator 18V



























