Ilustrācija var atšķirties
Gardena Comfort iegremdējamā spiediena sūknis 6000/5 automatic (1476-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūkņa tips: Iegremdējamais spiediena/sūkņu dziļurbuma sūknis
- Jauda: 1.050 W
- Sūknēšanas spiediens: 4,50 bar
- Tīkla spriegums: 230 V
- Maks. iegremdēšanas dziļums: 12 m
- Maks. sūknēšanas augstums: 45 m
- Plūsmas ātrums: 6.000 l/h
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 345,00€

Gardena Comfort 4000/5E (1758-20)
no 285,60€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 278,03€

Grundfos SCALA1 5-55
no 451,10€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 277,76€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWW 6000/50 Inox (60097600)
no 365,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena 6000/5 Automātiskais iegremdējamais spiediena sūknis 1476-20 01476-20

524,50€
524,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 1.050 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 4,50 bar |
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Maks. iegremdēšanas dziļums: | 12 m |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 45 m |
| Plūsmas ātrums: | 6.000 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Kabeļa garums: | 15 m |
| Sūkņa izeja: | 1 |
| Izmēri: | P15 cm x A51 cm x D15 cm |
|---|---|
| Svars: | 8 kg |
| Iegremdējamais spiediena/sūkņu dziļurbuma sūknis |
Populāri produkti
Populāri produkti no Gardena
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gardena Dārza ŠķēresGardena Sileno MinimoGardena zāles pļāvēji robotiGarderobe RotGarmin Dash CamGarmin Venu 2Geforce 1050 Tigardena ūdens sūknisSchell ComfortSpiediena MērītājsSpiediena SmidzinātājsSpiediena RelejsAutomatic FeederGardena SmidzinātājsGardena RobotsNivea Dry ComfortKompresora spiediena regulators



















