Ilustrācija var atšķirties
Gardena Schmutzwasser-Tauchpumpe 9000 (9040-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūkņa tips: Drenāžas iegremdējamais sūknis
- Jauda: 300 W
- Sūknēšanas spiediens: 0,60 bar
- Maks. iegremdēšanas dziļums: 7 m
- Maks. sūknēšanas augstums: 6 m
- Plūsmas ātrums: 9.000 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Schmutzwasser-Tauchpumpe 9000 (9040-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 444,50€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 248,23€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 145,25€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 287,20€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 195,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWWI 4500/25 Inox (60097400)
no 250,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena submersible waste water pump 9000 - 09040-20 ( 09040 20 4078500053297 )

62,00€
62,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Pompa zanurzeniowa do brudnej wody 9000 (09040-20) | 09040-20 | 4078500053297

65,95€
65,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Pompa zanurzeniowa do brudnej wody 9000 (09040-20) | 09040-20 | 4078500053297

67,30€
67,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena iegremdējamā sūknis netīram ūdenim 9000 (09040-20) | 09040-20 | 4078500053297

68,70€
68,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena 9000 Iegremdējams sūknis netīram ūdenim, notekūdeņiem 9040-20 09040-20

71,00€
71,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Gardena submersible waste water pump 9000 - 09040-20 Ūdens sūknis

71,06€
71,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Pompa zanurzeniowa do brudnej wody 9000 (09040-20) 09040-20

77,06€
77,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Drenāžas ūdens sūknis Gardena 9040-20 970485901

79,12€
79,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena 9040-20 Wasserpumpe 300 W Schwerkraftpumpe 0,6 bar 9000 l/h (09040-20)

86,53€
91,52€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Jauda: | 300 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 0,60 bar |
| Maks. iegremdēšanas dziļums: | 7 m |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 6 m |
| Plūsmas ātrums: | 9.000 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Graudu izmērs: | 25 mm |
| Kabeļa garums: | 10 m |
| Izmēri: | P21,50 cm x A37 cm x D24 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,20 kg |
| Drenāžas iegremdējamais sūknis |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Schmutzwasser-Tauchpumpe 9000 (9040-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























