Ilustrācija var atšķirties
Gardena SILENO minimo 250 (15201-26)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 16,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 250,00 m²
- Ierobežojošais kabelis: Jā
- Pļaušanas sistēma: Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 20,00 mm - 45,00 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 3
- Slīpuma pakāpe: 20,00%
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena SILENO minimo 250 (15201-26)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena SILENO minimo (15201-20)
no 365,00€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 009,60€

avots: Tera
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 1 093,96€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 723,00€

Worx WR340E
no 1 493,47€

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Eufy E15
no 1 020,00€

Worx WR202E
no 508,10€

Eufy E18
no 1 449,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GARDENA robotzāles pļāvējs SILENO minimo 250 – Bluetooth® savienojums – Maksimālā pļaušanas platība 250m² – Trīskāršas rotējošas asmeņi (15201-26)

1 005,45€
1 005,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2,10 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 65,00 min |
| Uzlādes laiks: | 75,00 min |
| Ierobežojošais kabelis: | 150,00 m |
|---|---|
| Taimeris: | Jā |
| Pacelšanas sensors | |
| Slīpuma sensors | |
| Ierobežojošais kabelis: 150 m |
| Jā |
| Svars: | 6,10 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 16,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 20,00 mm - 45,00 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 3 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 250,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 20,00% |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena SILENO minimo 250 (15201-26)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















