Ilustrācija var atšķirties
Worx WR340E
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 20,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 600,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 20,00 mm - 70,00 mm
- Slīpuma pakāpe: 84,00%
- Akumulatora kapacitāte: 4,00 Ah
- Akumulatora darbības laiks: 80,00 min
Cenas vēsture
1M
Worx WR340E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WR168E
no 347,91€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 372,90€

Dreame A2 1200
no 1 195,33€

avots: prof.lv
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 916,97€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 723,00€

Mammotion Luba 3 AWD 3000
no 2 435,00€

Segway Navimow i105E
no 775,99€

Eufy E15
no 1 020,00€

Eufy E18
no 1 265,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Worx Robot koszący Worx Landroid Vision Cloud 600m2 4WD stereo camera, RTK, WR340E

1 493,47€
1 493,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 4,00 Ah |
|---|---|
| Akumulatora darbības laiks: | 80,00 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
|---|---|
| Lietus sensors: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Darbības troksnis: | 59,00 dB |
| Nē |
| Svars: | 16,90 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 20,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 20,00 mm - 70,00 mm |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 600,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 84,00% |
Cenas vēsture
1M
Worx WR340E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















