Ilustrācija var atšķirties
Worx WR308E
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 18,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 800,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Griešana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 30,00 mm - 60,00 mm
- Slīpuma pakāpe: 30,00%
- Akumulatora spriegums: 20,00 V
- Akumulatora kapacitāte: 4,00 Ah
Cenas vēsture
1M
Worx WR308E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WR340E
no 1 474,75€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 150,90€

avots: 220.lv
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 999,00€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 723,00€

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Eufy E15
no 1 020,00€

Eufy E18
no 1 449,70€

Mova 1000
no 806,48€

Gardena SILENO minimo (15201-20)
no 355,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Worx Landroid Vision Cloud M800 Robot koszący Kosiarka automatyczna 800 m | WR308E | 6941504400375

997,00€
997,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Landroid Vision Cloud M800 Kosiarka automatyczna 800 m | WR308E | 6941504400375

997,00€
997,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Landroid Vision Cloud M800 Robot koszący Kosiarka automatyczna 800 m WR308E

1 011,90€
1 011,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Landroid Vision Cloud M800 Robota zāles grābšanas mašīna - Automātiska zāles pļaušana līdz 800 m² WR308E

1 018,78€
1 018,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Landroid Vision Cloud M800 Robotpļāvējs automātiskais zāliena pļāvējs 800 m | WR308E | 6941504400375

1 033,05€
1 033,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Landroid Vision Cloud M800 Robot koszcy Kosiarka automatyczna 800 m WR308E

1 129,93€
1 129,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Worx Landroid Vision Cloud M800 Robot koszacy Kosiarka automatyczna 800 m WR308E (6941504400375) ( JOINEDIT86919776 )

1 140,00€
1 140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora spriegums: | 20,00 V |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4,00 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 70,00 min |
| Uzlādes laiks: | 90,00 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Slīpuma sensors: | Jā |
|---|---|
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Naža apstāšanās: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Lietus sensors: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Darbības troksnis: | 59,00 dB |
| Nē |
| Svars: | 15,30 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Griešana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 18,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 30,00 mm - 60,00 mm |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 800,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 30,00% |
Cenas vēsture
1M
Worx WR308E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























