Ilustrācija var atšķirties
Gardena smart SILENO life komplekts (19701-60)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 22 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 750 m²
- Pļaušanas sistēma: Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 20 mm - 50 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 3
- Slīpuma pakāpe: 35%
- Akumulatora māksla: Li-Ion
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena SILENO minimo (15201-20)
no 355,17€

Gardena smart SILENO city 400 (19605-60)
no 386,60€

Gardena SILENO minimo (15202-20)
no 395,01€

Gardena smart Sileno city Set (19603-60)
no 520,00€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 743,61€

Ecovacs Goat G1-800
no 597,99€

Mammotion Luba 3 AWD 3000
no 2 375,00€

Worx WR202E
no 508,53€

Worx WR167E
no 440,00€

Mova LiDAX Ultra 1200
no 1 199,99€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena Mähroboter smart SILENO life 750m² Set grau/türkis, Li-Ionen Akku 2,1Ah, LONA-Technologie 19701-60

1 394,02€
1 399,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena robotic lawnmower smart SILENO life 750 m - 19701-60 ( 19701 60 ) Zāles pļāvēji

1 410,00€
1 410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena smart SILENO life Set 750qm 19701-60

1 451,62€
1 451,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena smart SILENO life Set 750qm (19701-60)

1 451,62€
1 451,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 68 min |
| Uzlādes laiks: | 60 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Darbības troksnis: | 57 dB |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 22 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 20 mm - 50 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 3 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 750 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 35% |
Populāri produkti






















