Ilustrācija var atšķirties
Worx WR167E
Ražotājs: Worx
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 18,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 700,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 30,00 mm - 60,00 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 4
- Slīpuma pakāpe: 35,00%
- Akumulatora māksla: Li-Ion
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WR167E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WR340E
no 1 475,35€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 258,30€

avots: M79
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 979,00€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 758,00€

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Eufy E15
no 1 020,00€

Eufy E18
no 1 265,00€

Mova 1000
no 806,48€

Gardena SILENO minimo (15201-20)
no 355,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Worx kosiarka landroid wr167e (700 m2) WR167E (6943475869809) ( JOINEDIT87373666 )

470,00€
470,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora spriegums: | 20,00 V |
| Akumulatora kapacitāte: | 4,00 Ah |
| Uzlādes laiks: | 150,00 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Ierobežojošais kabelis: | 150,00 m |
|---|---|
| Slīpuma sensors: | Jā |
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Naža apstāšanās: | Jā |
| Lietus sensors: | Jā |
| Darbības troksnis: | 60,00 dB |
| Jā |
| Izmēri: | P52,80 cm x A28,40 cm x D66,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 8,70 kg |
| Pļaušanas sistēma: | Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 18,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 30,00 mm - 60,00 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 4 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 700,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 35,00% |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WR167E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















