Ilustrācija var atšķirties
Mova LiDAX Ultra 1200
Ražotājs: Mova
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 20,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 1 200,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Griešana, Mulčēšana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 30,00 mm - 100,00 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 9
- Slīpuma pakāpe: 45,00%
- Akumulatora spriegums: 18,00 V
Cenas vēsture
1M
Mova LiDAX Ultra 1200
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Mova
Populāri produkti

Mova 1000
no 806,48€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 348,90€

Dreame A2 1200
no 1 195,33€

avots: M79
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 899,00€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 799,00€

Worx WR340E
no 1 493,47€

Mammotion Luba 3 AWD 3000
no 3 080,99€

Segway Navimow i105E
no 775,99€

Eufy E15
no 880,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MOVA LiDAX Ultra 1200 Robots zāles pļāvējs

1 199,99€
1 199,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora spriegums: | 18,00 V |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5,00 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 90,00 min |
| Uzlādes laiks: | 65,00 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Slīpuma sensors: | Jā |
|---|---|
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Naža apstāšanās: | Jā |
| Lietus sensors: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Darbības troksnis: | 57,00 dB |
| Nē |
| Svars: | 13,00 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Griešana, Mulčēšana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 20,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 30,00 mm - 100,00 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 9 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 1 200,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 45,00% |
Cenas vēsture
1M
Mova LiDAX Ultra 1200
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















