Ilustrācija var atšķirties
Garmin dezl 580LMT-D
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Navigācijas sistēma
- Displeja izmērs: 12,70 cm (5)
- Skārienekrāns: Jā
- Kartes materiāls: Eiropa
- Maršruta aprēķināšanas režīmi: Kravas automašīna, Kravas automašīna
- Joslu asistents: Jā
- Brīvroku funkcija: Jā
- Kartes lasītājs priekš: Micro SecureDigital karte
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin dezl 580LMT-D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin DriveSmart 76 MT-D EU
no 242,44€

TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
no 129,57€

TomTom GO Navigator 7
no 231,70€

TomTom GO Classic 6" 2. paaudze
no 140,97€

TomTom Rider 550
no 308,80€

TomTom GO Camper Max (2. paaudze)
no 318,99€

TomTom GO Navigator 6" 2. paaudze
no 193,51€

TomTom Rider 550 Premium Pack
no 363,70€

TomTom Rider 500
no 296,54€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GPS GARMIN DEZL580LMTD EU () | 753759188078 | 753759188078

316,00€
316,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin B_010-01858-13

329,99€
329,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Radaru detektori nav atļauti katrā valstī. Lūdzu, iepriekš noskaidrojiet tiesisko situāciju savā ceļojuma galamērķī.
| Kartes lasītājs priekš: | Micro SecureDigital karte |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 2 h |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 12,70 cm (5) |
| Izšķirtspēja: | 480 Pikseļi x 272 pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Transportlīdzekļa datu ievade: | Augstums, Bīstamās kravas, Garums, Svars |
|---|---|
| Teksta pārveidošana runā: | Jā |
| Interesants punkts (POI): | Jā |
| Brīvroku funkcija: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), Austiņas |
| Izmēri: | P15,10 cm x A9,30 cm x D2,40 cm |
|---|---|
| Svars: | 234 g |
| Kamera: | Neobligāts |
|---|
| Bezmaksas kartes atjauninājums: | Jā |
|---|
| Kartes materiāls: | Eiropa |
|---|---|
| Mērķa vadība: | 2D, 3D, Bultiņas attēlojums |
| Maršruta aprēķināšanas režīmi: | Kravas automašīna, Kravas automašīna |
| TMC: | Jā |
| Ātruma ierobežojums: | Jā |
| Ātruma brīdinātājs: | Jā |
| Joslu asistents: | Jā |
| GPS: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin dezl 580LMT-D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















