Ilustrācija var atšķirties
TomTom GO Classic 6" 2. paaudze
Ražotājs: TomTom
Ilustrācija var atšķirties
- Navigācijas sistēma
- Displeja izmērs: (6)
- Skārienekrāns: Jā
- Kartes materiāls: Eiropa
- Maršruta aprēķināšanas režīmi: Vieglā automašīna
- Joslu asistents: Jā
- Brīvroku funkcija: Jā
- Kartes lasītājs priekš: Micro SDHC karte, Micro SecureDigital karte
Cenas vēsture
1M 3M6M
TomTom GO Classic 6" 2. paaudze
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
TomTom
Populāri produkti

TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
no 129,57€

Garmin DriveSmart 76 MT-D EU
no 242,44€

Garmin zumo XT2
no 448,65€

Garmin DriveSmart 55 MT-D
no 177,20€

Garmin zumo XT
no 351,60€

Garmin DriveSmart 66 MT-D EU
no 225,67€

Garmin 4,7" zumo XT3
no 449,99€

Garmin Camper 795 MT-D
no 374,70€

Garmin Tread XL Overland Edition
no 1 455,00€

Garmin Camper 895 MT-D
no 587,90€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TomTom GO CLASSIC 6 2nd gen (1YF6.002.00)

140,97€
145,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
TomTom Go Classic 6 2nd Gen. 1YF6.002.00

154,30€
154,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TomTom GO CLASSIC 6 2nd gen (1YF6.002.00) 0636926107600 ( 1YF6.002.00 )

155,00€
155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tomtom GO Classic 6®® 2nd gen EU 1YF6.002.00 navigācija

159,99€
159,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TOMTOM GO Classic 6'''' 2nd gen EU 1YF6.002.00

160,78€
160,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TomTom GO CLASSIC 6'' 2nd gen | 1YF6.002.00 | 636926107600 | 157129

167,25€
167,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TomTom GO CLASSIC 6'' 2nd gen | 1YF6.002.00 | 636926107600 | 157129

167,35€
167,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tomtom Nawigacja GPS TomTom TomTom GO CLASSIC 6'' 2nd gen 1YF6.002.00

175,91€
175,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tomtom GO Classic 6®® 2nd gen EU 1YF6.002.00 navigācija 1YF6.002.00

175,99€
175,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TomTom GO CLASSIC 6” 2 gen 0636926107600

190,10€
190,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Radaru detektori nav atļauti katrā valstī. Lūdzu, iepriekš noskaidrojiet tiesisko situāciju savā ceļojuma galamērķī.
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 2 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Kartes lasītājs priekš: | Micro SDHC karte, Micro SecureDigital karte |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | (6) |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 720 pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
| Teksta pārveidošana runā: | Jā |
|---|---|
| Interesants punkts (POI): | Jā |
| Brīvroku funkcija: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Dienas/Nakts režīms: | Jā |
| Savienojumi: | USB-C, WLAN |
| Izmēri: | P165 mm x A106 mm x D21 mm |
|---|---|
| Svars: | 240 g |
| Kartes materiāls: | Eiropa |
|---|---|
| Mērķa vadība: | 2D, 3D, Bultiņas attēlojums |
| Maršruta aprēķināšanas režīmi: | Vieglā automašīna |
| TMC: | Jā |
| Ātruma ierobežojums: | Jā |
| Radara/ātruma kameru brīdinātājs: | Jā |
| Ātruma brīdinātājs: | Jā |
| Joslu asistents: | Jā |
| GPS: | Jā |
| Maršruta protokols: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
TomTom GO Classic 6" 2. paaudze
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no TomTom
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Tomātu Sulas SpiedeToner Cf 411Tools Torque WrenchTop Galda SpēlesTop Hits 80Top koferiTopāza AuskariTorņa VentilatorsTouch Bar MacBookTransformējama GultaGalaxy Watch6 ClassicGps TomtomJbl go2Duplo ClassicClassic VelosipēdiRuukki ClassicAbba ClassicLEGO duplo classicLEGO classic 10713Russell Hobbs Classic




























