Ilustrācija var atšķirties
TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
Ražotājs: TomTom
Ilustrācija var atšķirties
- Navigācijas sistēma
- Displeja izmērs: (5)
- Skārienekrāns: Jā
- Kartes materiāls: Eiropa
- Maršruta aprēķināšanas režīmi: Vieglā automašīna
- Joslu asistents: Jā
- Brīvroku funkcija: Jā
- Kartes lasītājs priekš: Micro SDHC karte, Micro SecureDigital karte
Cenas vēsture
1M 3M6M
TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
TomTom
Populāri produkti

TomTom GO Navigator 7
no 231,70€

Garmin DriveSmart 76 MT-D EU
no 242,44€

Garmin zumo XT2
no 448,65€

Garmin DriveSmart 55 MT-D
no 177,20€

Garmin zumo XT
no 351,60€

Garmin DriveSmart 66 MT-D EU
no 225,67€

Garmin 4,7" zumo XT3
no 449,99€

Garmin Camper 795 MT-D
no 374,70€

Garmin Tread XL Overland Edition
no 1 455,00€

Garmin Camper 895 MT-D
no 587,90€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TomTom GO CLASSIC 5 2nd gen (1YF5.002.00)

129,57€
134,56€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Tomtom Nawigacja GPS TomTom TomTom GO CLASSIC 5'' 2nd gen 1YF5.002.00

130,81€
130,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TomTom GO CLASSIC 5'' 2nd gen | 1YF5.002.00 | 636926107617

134,40€
134,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GPS navigācija TomTom TomTom GO CLASSIC 5'' 2. paaudze | 1YF5.002.00 | 636926107617

136,45€
136,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TomTom GO CLASSIC 5 2nd gen (1YF5.002.00) 0636926107617 ( 1YF5.002.00 )

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tomtom GO Classic 5®® 2nd gen EU 1YF5.002.00 navigācija

145,99€
145,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tomtom GO Classic 5®® 2nd gen EU 1YF5.002.00 navigācija 1YF5.002.00

146,99€
146,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TomTom Go Classic 5 2nd Gen. 1YF5.002.00

147,85€
147,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Radaru detektori nav atļauti katrā valstī. Lūdzu, iepriekš noskaidrojiet tiesisko situāciju savā ceļojuma galamērķī.
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 2 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Kartes lasītājs priekš: | Micro SDHC karte, Micro SecureDigital karte |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | (5) |
| Izšķirtspēja: | 854 Pikseļi x 480 pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
| Teksta pārveidošana runā: | Jā |
|---|---|
| Interesants punkts (POI): | Jā |
| Brīvroku funkcija: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Dienas/Nakts režīms: | Jā |
| Savienojumi: | USB-C, WLAN |
| Izmēri: | P142 mm x A92 mm x D20 mm |
|---|---|
| Svars: | 190 g |
| Kartes materiāls: | Eiropa |
|---|---|
| Mērķa vadība: | 2D, 3D, Bultiņas attēlojums |
| Maršruta aprēķināšanas režīmi: | Vieglā automašīna |
| TMC: | Jā |
| Ātruma ierobežojums: | Jā |
| Radara/ātruma kameru brīdinātājs: | Jā |
| Ātruma brīdinātājs: | Jā |
| Joslu asistents: | Jā |
| GPS: | Jā |
| Maršruta protokols: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























