Ilustrācija var atšķirties
Garmin zumo XT
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Navigācijas sistēma
- Displeja izmērs: (5,50)
- Skārienekrāns: Jā
- Kartes materiāls: Eiropa
- Maršruta aprēķināšanas režīmi: Motocikls
- Joslu asistents: Nē
- Brīvroku funkcija: Nē
- Kartes lasītājs priekš: Micro SecureDigital karte
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin zumo XT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin zumo XT2
no 469,99€

TomTom GO Classic 5" 2. paaudze
no 129,57€

TomTom GO Classic 6" 2. paaudze
no 140,97€

TomTom Rider 550
no 338,81€

TomTom GO Camper Max (2. paaudze)
no 318,99€

TomTom GO Navigator 6" 2. paaudze
no 193,51€

TomTom Rider 550 Premium Pack
no 363,55€

TomTom Rider 500
no 296,54€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Nawigacja GPS Garmin zumo XT (010-02296-10) 010-02296-10

392,16€
392,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Nawigacja GPS Garmin zumo XT (010-02296-10)

434,04€
434,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Radaru detektori nav atļauti katrā valstī. Lūdzu, iepriekš noskaidrojiet tiesisko situāciju savā ceļojuma galamērķī.
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Motocikla turētājs, USB kabelis |
| Kartes lasītājs priekš: | Micro SecureDigital karte |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 6 h |
| Displeja izmērs: | (5,50) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 720 pikseļi |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Interesants punkts (POI): | Jā |
|---|---|
| Brīvroku funkcija: | Nē |
| Balss vadība: | Nē |
| Bluetooth: | Jā |
| Savienojumi: | USB-Micro |
| Izmēri: | P88 mm x A148 mm x D24 mm |
|---|---|
| Svars: | 262 g |
| Bezmaksas kartes atjauninājums: | Jā |
|---|
| Kartes materiāls: | Eiropa |
|---|---|
| Mērķa vadība: | 2D, 3D |
| Maršruta aprēķināšanas režīmi: | Motocikls |
| TMC: | Jā |
| Ātruma ierobežojums: | Jā |
| Radara/ātruma kameru brīdinātājs: | Jā |
| Ātruma brīdinātājs: | Nē |
| Joslu asistents: | Nē |
| GPS: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin zumo XT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























