Girmi FM21
Ilustrācija var atšķirties

Girmi FM21

Ražotājs: Girmi
Girmi FM21
Ilustrācija var atšķirties
no 90,45līdz 139,7355 PiedāvājumiRažotājs: Girmi
  • Kompakta mikroviļņu krāsns vintage stilā
  • Iekšējais tilpums ideāli piemērots dzīvokļiem
  • Taimeris ar akustisko signālu un 3 gatavošanas režīmiem
  • Kombinētā mikroviļņu krāsns ar 20 L ietilpību
  • 700 W mikroviļņu jauda, 800 W grila jauda
  • Rotējošā plātne 24,5 cm, noņemamas durvis
  • Izmēri: P 45,5 cm, D 34 cm, A 26 cm, svars 10,7 kg
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Girmi FM21
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Girmi

Populāri produkti

Girmi FM06
Girmi FM06
no 104,19
AEG TMS5G25IEM
AEG TMS5G25IEM
no 321,11
Medion MD 15501
Medion MD 15501
no 142,66
LG MH6535NBS
LG MH6535NBS
no 197,63
Caso HCMG 25
Caso HCMG 25
no 209,36

55 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
GMI Girmi FM21 Over the range Combination microwave 20 L 700 W Beige
prodImage
102,66
102,66
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Over the range Combination microwave 20 L 700 W Beige FM21 CREAM (8056095874271) ( JOINEDIT94653445 )
prodImage
105,00
105,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Over the range Combination microwave 20 L 700 W Blue | FM21 | 8056095872291 | AGDGMIKMW0001
prodImage
106,39
109,89
Piegāde: 3,50
ar piegādi: 3,50
Girmi FM21 Over-the-Range Combination Microwave, 20 L, 700 W, Blue
prodImage
107,05
107,05
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Red mikroviļņu krāsns
9 dienas
prodImage
109,62
109,62
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Over the range Combination microwave 20 L 700 W Beige 9708F15BC102F38A940C845D0828D4B50C3672C7
prodImage
109,94
109,94
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM2100 mikroviļņu krāsns
9 dienas
prodImage
110,80
110,80
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Over the range Combination microwave 20 L 700 W Blue FM21
5 dienas
prodImage
112,00
112,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi Kuchenka mikrofalowa Girmi FM2102 FM21 RED
prodImage
112,60
112,60
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Over-the-Range Combination Microwave, 20 L, 700 W, Red FM2102
prodImage
114,46
114,46
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM2100 mikroviļņu krāsns FM21
prodImage
114,55
114,55
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GMI Kuchenka mikrofalowa 20l Girmi FM2100 FM21 (8056095872291) ( JOINEDIT94710671 )
prodImage
115,00
115,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Over the range Combination microwave 20 L 700 W Blue | FM21 | 8056095872291 | AGDGMIKMW0001
prodImage
115,00
121,90
Piegāde: 6,90
ar piegādi: 6,90
Girmi FM21 Over the Stove 700W 20l Blue
prodImage
115,78
115,78
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mikroviļņu krāsns Girmi FM2105 | FM21 CREAM | 8056095874271 | AGDGMIKMW0003
prodImage
116,80
116,80
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Kombinētā mikroviļņu krāsns virs plīts 20 L 700 W Blue | FM21 | 8056095872291 | AGDGMIKMW0001
prodImage
116,80
116,80
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Beige Combination Over-the-Range Microwave, 20 L, 700 W FM2105
prodImage
119,63
119,63
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Blue Combination Over-the-Range Microwave, 20 L, 700 W FM2100
prodImage
119,63
119,63
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Over the range Combination microwave 20 L 700 W Beige ( FM21 CREAM 8056095874271 FM2105 ) Mikroviļņu krāsns
prodImage
120,00
120,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 Over the range Combination microwave 20 L 700 W Red ( FM21 RED 8056095873380 FM2102 ) Mikroviļņu krāsns
prodImage
125,00
125,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kuchenka mikrofalowa Girmi FM2102 FM21 RED
prodImage
128,45
128,45
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kuchenka mikrofalowa Girmi FM2100 FM21
prodImage
129,55
129,55
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kuchenka mikrofalowa Girmi FM2105 FM21 CREAM
prodImage
129,66
129,66
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Girmi FM21 kombinētā mikroviļņu krāsns, 20L, 700W, 800W grils, 30min taimeris, rotācijas vadība, zila (FM21)
2 dienas
prodImage
134,98
137,83
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
Girmi FM21 Over the range Combination microwave 20 L 700 W Beige FM21 CREAM
prodImage
139,73
142,23
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
Produkta dati
Kompakta mikroviļņu krāsns vintage stilā
Iekšējais tilpums ideāli piemērots dzīvokļiem
Taimeris ar akustisko signālu un 3 gatavošanas režīmiem
Kombinētā mikroviļņu krāsns ar 20 L ietilpību
700 W mikroviļņu jauda, 800 W grila jauda
Rotējošā plātne 24,5 cm, noņemamas durvis
Izmēri: P 45,5 cm, D 34 cm, A 26 cm, svars 10,7 kg

Cenas vēsture

1M 3M6M
Girmi FM21
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Top Produkte

Teva Tirra sieviešu sandale
no 45,99
Teva Tirra sieviešu sandale35 Salīdzināt cenas
Skechers Summits sievietēm (12985)
no 65,99
Skechers Summits sievietēm (12985)22 Salīdzināt cenas
Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95
Samsung Galaxy S25 256GB167 Salīdzināt cenas
Samsung Galaxy A57 5G 128GB
no 320,00
Samsung Galaxy A57 5G 128GB178 Salīdzināt cenas
Adidas Terrex Swift R2 GTX vīriešiem
no 103,95
Adidas Terrex Swift R2 GTX vīriešiem16 Salīdzināt cenas
Adidas Copa Mundial
no 139,00
Adidas Copa Mundial10 Salīdzināt cenas
Cosori Turbo Tower Standarts
no 118,00
Cosori Turbo Tower Standarts14 Salīdzināt cenas
Ninja Crispi FN101EU
no 119,60
Ninja Crispi FN101EU65 Salīdzināt cenas
Levoit LVAC 200
no 133,65
Levoit LVAC 20010 Salīdzināt cenas
Samsung Galaxy Watch7 LTE 40 mm
no 190,00
Samsung Galaxy Watch7 LTE 40 mm14 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

ECG MTM 2073 GWE
ECG MTM 2073 GWE
no 89,35
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
ECG MTM 2073 GWE
ECG MTM 2073 GWE
no 89,35
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Samsung MG23K3614AK
Samsung MG23K3614AK
no 98,04
Uz cenu salīdzinājumu
13 Piedāvājumi
Samsung MS23K3614AK
Samsung MS23K3614AK
no 89,00
Uz cenu salīdzinājumu
16 Piedāvājumi
Sharp YC-MG02E-W
Sharp YC-MG02E-W
no 88,85
Uz cenu salīdzinājumu
6 Piedāvājumi
ProfiCook PC-MWG 1208
ProfiCook PC-MWG 1208
no 103,05
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Gorenje MO20S4
Gorenje MO20S4
no 88,04
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Medion MD 14482
Medion MD 14482
no 88,00
Uz cenu salīdzinājumu
7 Piedāvājumi
Sharp YC-MG01ES
Sharp YC-MG01ES
no 80,00
Uz cenu salīdzinājumu
8 Piedāvājumi
LG MH6042D
LG MH6042D
no 87,92
Uz cenu salīdzinājumu
6 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel