Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 6 41 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020FTR)
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,35 cm (1,32")
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Cikla uzraudzība, Hronometrs, Kalendārs, Miega uzraudzība, Peldēšanas funkcijas, Piezīmju grāmatiņa, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaitītājs, Termometrs, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops
- Nerūsējošā tērauda korpuss
- Operētājsistēma: HarmonyOS
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 6 41 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020FTR)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 193,35€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Huawei Watch GT 6 41mm with Fluoroelastomer Strap Black EU KSU-B19-BLK

190,07€
190,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 Viedpulkstenis 41mm | 55020FTR | 6942103168215

217,50€
217,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 6 41mm Smart watch GPS (satellite) AMOLED 1.32 inches Waterproof Black 55020FTR

221,60€
221,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 6 41mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.32 inches | Waterproof | Black 55020FTR

223,57€
228,56€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Huawei Watch GT 6 41mm, black 55020FTR

224,20€
224,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 41mm, black | 55020FTR | 6942103168215 | 314782

224,85€
224,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 6 41mm Smart watch GPS (satellite) AMOLED 1.32 inches Waterproof Black ( 55020FTR 40-61-7595 6942103168215 ) Viedais pulkstenis smartwatch

235,00€
235,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 Smartwatch 41mm 55020FTR

235,51€
235,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 41mm Black viedpulkstenis 55020FTR

239,00€
239,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 41mm with Fluoroelastomer Strap Black EU | 55020FTR | 6942103168215

239,90€
239,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI Watch GT6 41mm, Black sporta pulkstenis 55020FTR

249,00€
249,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 Viedpulkstenis 41mm (55020FTR)

255,95€
255,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Huawei WATCH GT6 41mm Black Stainless Steel Case with Black Fluoroelastomer Strap Black 55020FTR

263,78€
266,28€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei Watch GT 6 Viedpulkstenis 41mm | 55020FTR | 6942103168215

267,65€
267,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 | 41mm Melns 64 GB
Watch GT6 | 41mm Melns 64 GB

269,00€
269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 Viedpulkstenis 41mm

318,73€
321,23€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Aizsardzības klase: | IP 69 |
| Akumulatora kapacitāte: | 540 mAh |
| Akumulatora darbības laiks: | 14 h |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Cikla uzraudzība, Hronometrs, Kalendārs, Miega uzraudzība, Peldēšanas funkcijas, Piezīmju grāmatiņa, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaitītājs, Termometrs, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Diametrs: | 41 mm |
|---|---|
| Svars: | 37,5 g |
| Nerūsējošā tērauda korpuss |
| Displeja izmērs: | 3,35 cm (1,32") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 352 ppi |
| Operētājsistēma: | HarmonyOS |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 6 41 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020FTR)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































