Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT Runner 2
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,35 cm (1,32")
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Barometrs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops
- Iekšējā atmiņa: 4 GB
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 466 Pikseļi x 466 pikseļi
Cenas vēsture
1M
Huawei Watch GT Runner 2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 217,70€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 194,70€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
65 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Huawei Watch GT Runner 2 Black | Chitu-B19FB | 6942103185595

289,00€
289,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT Runner 2 Pomarańczowy CHITU-B19W

333,06€
333,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT Runner 2 Czarny CHITU-B19FB

333,06€
333,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei GT Runner 2 | Sport watch | AMOLED | 1.32" - 466 x 466 pixels | Waterproof | Midnight Black 55020HGS

354,41€
354,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei GT Runner 2 | Sport watch | AMOLED | GPS (satellite) | 1.32 inches | Waterproof | Dawn Orange 55020HGU

354,41€
354,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT Runner 2 Orange | 55020HGU | 6942103185571

355,10€
355,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI WATCH GT RUNNER 2 ORANGE 55020HGU

356,89€
361,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
HUAWEI WATCH GT RUNNER 2 BLACK 55020HGS

356,89€
361,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Pulkstenis Huawei Watch GT Runner 2 Midnight Black + Black strap | 55020HGS

357,40€
357,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pulkstenis Huawei Watch GT Runner 2 Dawn Orange + White strap | 55020HGU

357,40€
357,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Huawei Watch GT Runner 2 Sport watch Aerospace-grade titanium alloy Fibre-reinforced polymer Black Water-resistant 55020HGS (6942103185595) ( JOINEDIT87203495 ) Viedais pulkstenis smartwatch

360,00€
360,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Huawei Watch GT Runner 2 Sport watch Aerospace-grade titanium alloy Fibre-reinforced polymer Orange White Purple Wate 55020HGU (6942103185571) ( JOINEDIT87203496 ) Viedais pulkstenis smartwatch

360,00€
360,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI TECHNOLOGIES Huawei GT Runner 2 | Sport watch | AMOLED | 1.32" - 466 x 466 pixels | Waterproof | Midnight Black|55020HGS

363,18€
363,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI TECHNOLOGIES Huawei GT Runner 2 | Sport watch | AMOLED | GPS (satellite) | 1.32 inches | Waterproof | Dawn Orange|55020HGU

363,18€
363,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei GT Runner 2 | Sport watch | AMOLED | 1.32" - 466 x 466 pixels | Waterproof | Midnight Black 55020HGS

368,30€
375,30€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Huawei GT Runner 2 | Sport watch | AMOLED | GPS (satellite) | 1.32 inches | Waterproof | Dawn Orange 55020HGU

368,30€
375,30€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Huawei Watch GT Runner 2 Чёрный
Watch GT Runner 2 Чёрный

369,00€
369,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT Runner 2 Синий
Watch GT Runner 2 Синий

369,00€
369,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei GT Runner 2 | Sport watch | AMOLED | GPS (satellite) | 1.32 inches | Waterproof | Dawn Orange

370,00€
375,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
Huawei GT Runner 2, Rīta Oranža, Chitu-B19W | Huawei

370,95€
370,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei GT Runner 2, Pusnakts Melna, Chitu-B19FB | Huawei

370,95€
370,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei HUAWEI WATCH GT RUNNER 2 ORANGE

373,00€
378,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
HUAWEI WATCH GT RUNNER 2 ORANGE | 55020HGU | 6942103185571 | 55020HGU

374,49€
374,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI WATCH GT RUNNER 2 BLACK | 55020HGS | 6942103185595 | 55020HGS

374,49€
374,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei HUAWEI WATCH GT RUNNER 2 BLACK 55020HGS

378,00€
378,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei HUAWEI WATCH GT RUNNER 2 ORANGE 55020HGU

378,00€
378,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei HUAWEI WATCH GT RUNNER 2 MELNS

383,33€
383,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei GT Runner 2

383,33€
383,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI WATCH GT RUNNER 2 BLACK 55020HGS

395,43€
395,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI WATCH GT RUNNER 2 ORANGE 55020HGU

395,43€
395,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Aizsardzības klase: | IP 69 |
| Akumulatora darbības laiks: | 14 d |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Barometrs, Elektriskais sirdsdarbības sensors, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Žiroskops |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Nē |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Aproces platums: | 22 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P45,3 mm x D45,3 mm x A10,7 mm |
| Svars: | 34,5 g |
| Displeja izmērs: | 3,35 cm (1,32") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 352 ppi |
| Iekšējā atmiņa: | 4 GB |
|---|
Cenas vēsture
1M
Huawei Watch GT Runner 2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


































