Ilustrācija var atšķirties
Huawei Y5p
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Pašizstrāde (balstīta uz Android 10)
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja izmērs: 13,80 cm (5,40)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesora modeļa numurs: 4 x Cortex-A53 2,0 GHz + 4 x Cortex-A53 1,5 GHz
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 2.048 MB
Cenas vēsture
1M
Huawei Y5p
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Pura 80 Ultra
no 1 291,98€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 781,40€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Huawei Y5p DS

93,26€
93,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 2.048 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 512 GB |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Akumulatora kapacitāte: | 3.020 mAh |
| Izmēri: | P70,90 mm x A146,50 mm x D8,30 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Pašizstrāde (balstīta uz Android 10) |
| Procesora modeļa numurs: | 4 x Cortex-A53 2,0 GHz + 4 x Cortex-A53 1,5 GHz |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 13,80 cm (5,40) |
|---|---|
| Displeja tips: | IPS |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M
Huawei Y5p
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Huawei
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Huawei Y6SHub ASUS ROGHub laptopHub Usb C Hdmi 4K 60HzHugo Boss BottledHugo Boss FemmeHugo Boss PulkstenisHusqvarna MotorzāģiHyperx Alloy OriginsHuawei PlanšetdatoriHuawei ModemsHuawei datorsHuawei routerHuawei 19Inverter HuaweiHuawei TelefoniBezvadu Austiņas HuaweiHuawei E3372Telefona Maciņi Huawei




















