Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G05 256GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio-G81-Extreme
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G05 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 210,40€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
39 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Blue ART#1396229

99,54€
99,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Motorola Moto G05 4/256GB Green (08400232877490) | TELMOTOG054/256GBGREEN | 840023287749

101,25€
101,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA MOTO G05 8+256GB DS PLUM RED PB6L0032RO | 0840023290626 | 0840023290626

103,50€
103,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67) Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Blue PB6L0055IT

104,22€
109,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Red | TKOMOTSZA0582 | 840023287763 | TKOMOTSZA0582

104,60€
104,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Green | TKOMOTSZA0581 | 840023287749 | TKOMOTSZA0581

104,60€
104,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 4/256GB Forest Green PB6L0010IT

108,02€
113,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola Moto G05 4/ 256GB Forest Green mobilais telefons PB6L0010IT

109,99€
109,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Smartfon Motorola Moto G05 4/256GB Granatowy (08400232958120)

110,40€
110,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Blue EE03967D8F5E145CF134349CA5525AF1A883C2FF

111,91€
111,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 4/256GB Plum Red 840023287763

115,10€
115,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 4/256GB Forest Green 840023287749

115,10€
115,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Green | TKOMOTSZA0581 | 840023287749 | TKOMOTSZA0581

117,29€
117,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Red | TKOMOTSZA0582 | 840023287763 | TKOMOTSZA0582

117,29€
117,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola XT2523-3 Moto G05 4/256GB forest green 840023287749 (840023287749) ( JOINEDIT88747758 )

120,00€
120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Red 4A28FB1DD9D46A58BD2C3437FB73A5C89855E988

120,70€
120,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola XT2523-3 Moto G05 4/256GB plum red 840023287763 (840023287763) ( JOINEDIT88747759 )

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Red | TKOMOTSZA0582 | 840023287763 | TKOMOTSZA0582

125,00€
131,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Moto G05 4+256GB 6.67" 4G Denim Blue DS EU | SMASMMOT0313 | 840023295812

127,00€
133,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Telefons Motorola moto g05 viedtālrunis 6.67" 256GB Dubultā SIM Sarkans Android 15 4GB RAM

148,71€
148,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 8/256GB 4G Forest Green

152,87€
155,37€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Red

152,87€
155,37€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis Motorola Moto G05 4/256GB Red (08400232877630) | TKOMOTSZA0582 | 840023287763 | TKOMOTSZA0582

108,05€
108,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Red ART#1477548

110,75€
110,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g05 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 4 GB 256 GB 5200 mAh Green ART#1477546

110,75€
110,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 8/256GB 4G Forest Green ART#1477540

110,75€
110,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Smartfon Motorola Moto G05 8/256GB Zielony (PB6L0057IT)

112,46€
112,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G05 4/256GB Plum Red Motorola XT2523-3 Moto G05 4/256GB plum red

114,93€
119,92€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
UNKNOWN Motorola Moto G05 8/256GB 4G Forest Green Motorola XT2523-3 Moto G05 ds 8/256GB forest green

114,95€
119,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4 GB |
|---|---|
| Maks. atmiņas lielums: | 8 GB |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| EPREL: | 2 208 423 |
|---|---|
| MPN: | g05 (XT2523-3) |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | B (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | B (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 60h 22min |
| Aizsardzības klase: | IP 54 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 200 mAh |
| Uzlādes jauda: | 18 W |
| Izmēri: | P75,98 mm x A165,67 mm x D8,17 mm |
|---|---|
| Svars: | 188,8 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 Pikseļi |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio-G81-Extreme |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67") |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 3, LCD |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1 612 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 263 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G05 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































