Husqvarna Automower Aspire R6V (970 84 08-12)
Ražotājs: Husqvarna
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 22 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 600 m²
- Ierobežojošais kabelis: Nē
- Pļaušanas sistēma: Griešana, Mulčēšana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 20 mm - 50 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 5
- Slīpuma pakāpe: 40%
Ražotājs:
Husqvarna
Populāri produkti

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 348,90€

Dreame A2 1200
no 1 195,33€

avots: prof.lv
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 916,97€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 773,60€

Worx WR340E
no 1 493,47€

Mammotion Luba 3 AWD 3000
no 2 435,00€

Segway Navimow i105E
no 775,99€

Eufy E15
no 880,00€

Worx WR168E
no 347,91€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Zāles pļāvējs robots Husqvarna Automower Aspire R4, Vejo robotas Husqvarna Automower Aspire R4

1 961,90€
1 961,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora spriegums: | 18 V |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 100 min |
| Uzlādes laiks: | 200 min |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Ierobežojošais kabelis: | Nē |
|---|---|
| Slīpuma sensors: | Jā |
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Naža apstāšanās: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Darbības troksnis: | 63 dB |
| Svars: | 9,9 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Griešana, Mulčēšana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 22 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 20 mm - 50 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 5 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 600 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 40% |
Populāri produkti




















