Ilustrācija var atšķirties
Segway Navimow i220 LiDAR
Ražotājs: Segway Navimow
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 22,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 2 000,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Griešana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 20,00 mm - 60,00 mm
- Slīpuma pakāpe: 30,00%
- Akumulatora spriegums: 22,20 V
- Akumulatora kapacitāte: 5,10 Ah
Cenas vēsture
1M
Segway Navimow i220 LiDAR
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Segway Navimow
Populāri produkti

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 257,05€

avots: Tera
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 1 093,96€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 723,00€

Worx WR340E
no 1 474,75€

Eufy E15
no 1 020,00€

Worx WR202E
no 508,10€

Eufy E18
no 1 449,70€

Mova 1000
no 806,48€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Segway Navimow i220 LiDAR Robotic lawn mower Battery Black Orange ( 8721264220271 AA.12.04.04.0001 i220E ) Zāles pļāvējs - Trimmeris

1 612,71€
1 612,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NAVIMOW BY SEGWAY Segway Navimow i220 LiDAR Robotic lawn mower Battery Black Orange | AA.12.04.04.0001 | 8721264220271

1 682,21€
1 682,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NAVIMOW BY SEGWAY GRASS MOWER ROBOT I220E LIDAR/AA12.04.04.0001 SEGWAY NAVIMOW | AA.12.04.04.0001 | 8721264220271

1 683,85€
1 683,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NAVIMOW BY SEGWAY Segway Navimow i220 LiDAR Kosiarka robot Bateria Black, Orange, Blue | AA.12.04.04.0001 | 8721264220271

1 685,50€
1 685,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Segway-Navimow i220E Lidar EU | AA.12.04.04.0001 | 8721264220271

1 688,70€
1 688,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NINEBOT BY SEGWAY GRASS MOWER ROBOT I220E LIDAR/AA12.04.04.0001 SEGWAY NAVIMOW|AA.12.04.04.0001

1 715,20€
1 715,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GRASS MOWER ROBOT I220E LIDAR AA12.04.04.0001 SEGWAY NAVIMOW AA.12.04.04.0001

1 725,60€
1 725,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NAVIMOW BY SEGWAY GRASS MOWER ROBOT I220E LIDAR/AA12.04.04.0001 SEGWAY NAVIMOW AA.12.04.04.0001

1 731,01€
1 738,01€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Segway Navimow i220 LiDAR Robotic lawn mower Battery Black Orange 8721264220271

1 793,76€
1 793,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Segway Navimow i220 LiDAR Kosiarka robot Bateria Czarny, Pomarańczowy, Niebieski AA.12.04.04.0001

1 819,18€
1 819,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Segway Navimow i220 LiDAR Kosiarka robot Bateria Czarny, Pomaraczowy, Niebieski AA.12.04.04.0001

1 868,82€
1 868,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NAVIMOW BY SEGWAY GRASS MOWER ROBOT I220E LIDAR/AA12.04.04.0001 SEGWAY NAVIMOW AA.12.04.04.0001

1 899,64€
1 902,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
NAVIMOW BY SEGWAY Segway Navimow i220E LiDAR bez vada robotizēts zāles pļāvējs 2000m² 220mm LiDAR navigācija Pelēks (AA.12.04.04.0001)

1 910,76€
1 910,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora spriegums: | 22,20 V |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5,10 Ah |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Slīpuma sensors: | Jā |
|---|---|
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Naža apstāšanās: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Lietus sensors: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Darbības troksnis: | 58,00 dB |
| Nē |
| Svars: | 10,90 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Griešana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 22,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 20,00 mm - 60,00 mm |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 2 000,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 30,00% |
Cenas vēsture
1M
Segway Navimow i220 LiDAR
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































