Ilustrācija var atšķirties
Iiyama ProLite TE7504MIS-B2AG
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- Publiskais displejs
- Ekrāna izmērs: 75
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 190,50 cm
Cenas vēsture
1M
Iiyama ProLite TE7504MIS-B2AG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

iiyama ProLite LH5064UHS-B1AG
no 750,70€

Samsung The Wall IA008B (LH008IABMUS/EN)
no 124 505,37€

LG 49XS4P-B
no 1 828,72€

LG 55XS4P-B
no 1 880,28€

LG 43UH5Q-E
no 581,90€

Philips D-Line 55BDL5050D
no 1 193,89€

Samsung QE75T
no 925,43€

Samsung QM55C (LH55QMCEBGCXEN)
no 718,99€

Samsung QH55C (LH55QHCEBGCXEN)
no 927,69€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iiyama ProLite TE7504MIS-B2AG - 190 cm (75) Diagonalklasse LCD-Display mit LED-Hintergrundbeleuchtung - interaktive Digital Signage - mit In TE7504MIS-B2AG (4948570119004) ( JOINEDIT87672687 )

2 350,00€
2 350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
189 3cm/75'' (3840x2160) iiyama ProLite TE7504MIS-B2AG 16:9 8ms IPS 3xHDMI VGA USB-C VESA Speaker 4K UHD TE7504MIS-B2AG (4948570119004) ( JOINEDIT87928869 ) publiskie komerciālie info ekrāni

2 385,00€
2 385,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iiyama ProLite TE7504MIS-B2AG - 190 cm (75") Diagonalklasse LCD-Display mit LED-Hintergrundbeleuchtung - interaktive Digital Signage - mit Integrierter Media-Player und Touchscreen (Multi-Touch)

2 741,00€
2 745,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 260 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
|---|
| Izmēri: | P170,90 cm x A102 cm x D8,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 50,80 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 190,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 75 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.200:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), HDMI ieeja, RS232C Din 8 Pin, S/PDIF optiskā, USB 2.0, USB 3.0, USB-A, USB-C, WLAN, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M
Iiyama ProLite TE7504MIS-B2AG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















